data publikacji: 25 lipca 2011, dodał: Łukasz 114 odsłon

Eurocup Poland Chrcynno 2011 WW1 – wyniki i zdjęcia

III Bitwa o Warszawę

W dniu 16-07-2011 odbyły się eliminacje Europejskiego Pucharu ACES WW1 Polska na terenie lotniska Aerokluby Warszawskiego w hołdzie bombardowanej Warszawy. Zostały rozegrane trzy rundy oraz finał.

Wyniki

MiejscePilotKrajR1R2R3FinałSuma pkt.
1Wojciech KrajnikPL4575303695451901
2Piotr EciakPL3453935953771710
3Jacek SobotkaPL4465142914351686
4Karol WdowikowskiPL3752972503501272
5Marcin BoboliPL3173073452721241
6Tomasz ŚmigielskiPL2694452592441217
7Arek PacuszkaPL2703033202531146
8Gennadiy GusevEST475-316-791
9Arek KinaszPL413-290-703
10Stanisław KowalczykPL--289-289

 

Zdjęcia

Wielkie dzięki dla Marcina „Aimeiz” który udostępnił aparat fotograficzny. Zdjęcia wybrane, wykonane tylko w czasie walk eliminacyjnych.


Do góry