data publikacji: 22 maja 2011, dodał: Łukasz 102 odsłon

Bitwa o Górę Kalwarię – wyniki WW1 i WW2

Wyniki z Bitwy o Górę Kalwarię będącą II eliminacją Pucharu Polski ACES. Zawody te poświęcone były pamięci gen. Ludomiła Rayskiego – dowódcy lotnictwa w latach 1926-1939.

Wyniki WW1

MiejscePilotRunda 1Runda 2Runda 3FinałSuma punktów
1Jacek Sobotka4956656702562086
2Wojciech Krajnik4954003444821721
3Jan Horodyski2864905243841684
4Karol Wdowikowski2384193136591629
5Arek Pacuszka3304355042951564
6Tomasz ŒŚmigielski3131913263291159
7Stanisław Kowalczyk322175220247964
8Grzegorz Boboli39520200597

Wyniki WW2

MiejscePilotRunda 1Runda 2Runda 3FinałSuma punktów
1Andrzej Żelazowski1863213834781368
2Jacek Sobotka3354063302121283
3Piotr Eciak181280120401982
4Mieczysław Bartoszek282283182132879
5Michał Wdowikowski282182179133776
6Arek Pacuszka2272775668628
7Jan Horodyski25010615052558
8Łukasz Toczewski1331312300494
9Tomasz ŒŚmigielski27495850454
10Krzysztof Sionek1201291810430
11Andrzej Toczewski01262800406
12Wojciech Krajnik133152530338
13Jacek Eciak92571670316
14Zbyszek Wdowikowski01881000288
15Stanisław Kowalczyk621131110286
16Paweł Janczewski11657620235
17Karol Wdowikowski6600066

Do góry