data publikacji: 18 maja 2009, dodał: Łukasz 224 odsłon

Akcja Wrocław (Oleśnica)

Wyniki i zdjęcia z Akcji Wrocław. Zawody odbyły się na terenie lotniska/bazy wojskowej w Oleśnicy. W wielkim skrócie… Eskadra „Hunters” poniosła duże straty i największe do tej pory. Jedyny czynny myśliwiec w eskadrze to Focke Wulf Ta 152 H1. Reszta na śmietnik lub do generalnego remontu. Jedni mają „dziki fart” i/lub dużo modeli i/lub są wylatani. My do tych grup nie należymy. Na pierwszy czynnik nie mamy wpływu na resztę tak. Wnioski i przemyślenia są, poważne zmiany i decyzje też będą…


Lok.PilotPunktyRunda 1Runda 2Runda 3Finał
1Piotr Eciak182391315255221
2Wojciech Krajnik981198265259259
3Piotr Miszczyk939365144223207
4Marcin Boboli885310215215145
5Sławomir Janke8203653652565
6Mirosław Stachowski772346365111-50
7Mariusz Leśniak708205240263-
8Jan Horodyski554119144291-
9Arkadiusz Pacuszka498-70203365-



Lok.PilotPunktyRunda 1Runda 2Runda 3Finał
1Piotr Miszczyk1265165288475337
2Andrzej Żelazowski1159328214284333
3Wojciech Krajnik1006330181235260
4Jan Horodyski950131370222227
5Tomasz Śmigielski880186178238278
6Tomasz Zalewski7202847728079
7Marcin Boboli64817828854128
8Mirosław Stachowski51627854184
9Mariusz Grabowski47330011558
10Piotr Eciak45895130233
11Piotr Jaworski414237177-
12Sławomir Seredyn41255179178
13Krzysztof Sionek1245371-
14Krzysztof Kiermacki119119--
15Arkadiusz Pacuszka107307130-330
16Łukasz Toczewski9898--
17Andrzej Miazga8080--




Do góry