data publikacji: 5 kwietnia 2009, dodał: Łukasz 176 odsłon

I Bitwa o Warszawę – ESA

Wyniki i zdjęcia z pierwszych zawodów ESA w Warszawie (Pażniew)…


LokataPilotI RundaII RundaIII RundaFinałSuma
1.Piotr Miszczyk6992893242611573
2.Marcin Olas2004003004001300
3.Wojciech Krajnik2502003002991049
4.Janusz Dzedzej2183003721501040
5.Bartek Dobrowolski1924472501371026
6.Przemysław Jakubczak204268394-59807
7.Ryszard Krużyński2962682619609
8.Krzysztof Sionek1572501500557
9.Tadeusz Adamowski1712001610532
10.Marcin Boboli302003000530
11.Jan Korczak-Horodyski1531851750513
12.Tomasz Szlęzak982002000498
13.Grzegorz Michalski180211800471
14.Tomasz Śmigielski282051900423
15.Łukasz Toczewski161671740402
16.Arkadiusz Pacuszka03001000400
17.Krzysztof Kiermacki117162800359
18.Piotr Kowalski198100570355
19.Andrzej Żelazowski-892821500343
20.Adam Tkaczuk16768860321
21.Jacek Owczarczak67175610303
22.Andrzej Toczewski200195-1360259
23.Marcin Dąbrowski304-120720256
24.Mirosław Skorupski8772630222
25.Jarosław Kowalski-1401501500160
26.Mariusz Grabowski150300-3290121
27.Alan Marciniak-164-140470-257




Do góry