data publikacji: 13 września 2011, dodał: Łukasz 338 odsłon

I Bitwa o Radom – ESA WW1 i WW2 – wyniki i zdjecia

Pucharu Polski ESA „Aces Polska” 2011

Wyniki i zdjęcia  z zawodów Aircombat ESA „I Bitwa o Radom”. Podsumowanie zawodów możecie znaleźć na tej podstronie poświęconej wszystkim bitwom jakie mamy zamiar w przyszłości zorganizować w Radomiu.

 

Wyniki ESA WW1 Radom 2011

MiejscePilotRunda 1Runda 2Runda 3FinałSuma punktów
1Karol Wdowikowski1073133803991199
2Grzegorz Michalski410911575181176
3Rafał Mijal1172195112471094
4Daniel Skiba355173207208943
5Krzysztof Sionek161218136418933
6Patryk Zagrajek34980245220894
7Marek Rokowski136234141318829
8Marian Gąsiorowski75301810457
9Sergiusz Pogwizd722061120390
10Ryszard Krużyński14812300271

Wyniki ESA WW2 Radom 2011

L.p.PilotRunda 1Runda 2Runda 3FinałSuma punktów
1Marcin Olas3863971995491531
2Patryk Zagrajek1953474972891328
3Michał Drozd1961983952981087
4Krzysztof Sionek397293244991033
5Witold Kula75297333268973
6Adam Lenik19034719697830
7Sergiusz Pogwizd24829817997822
8Grzegorz Michalski1462402790665
9Daniel Skiba1492961960641
10Ryszard Krużyński2962291100635
11Rafał Mijal3151551230593
12Przemysław Jakubczak193190960479
13Piotr Kwiatek841971970478
14Karol Wdowikowski77742950446
15Szymon Długosz96951960387
16Adam Tkaczuk80197490326
17Andrzej Toczewski9951980302
18Marek Rokowski14869830300
19Mateusz Winogrodzki115531040272
20Martyna Polak56103980257
21Marian Gąsiorowski-13183145097

Zdjęcia


Do góry