data publikacji: 9 grudnia 2009, dodał: Łukasz 311 odsłon 

Współpraca

Osoby indywidualne

Nie masz strony, a chciałbyś opublikować swój tekst dla szerokiej rzeszy ludzi zajmujących się modelarstwem lotniczym RC?  Chcesz przy okazji pomóc w rozwoju strony GML RC? Jesteśmy otwarci na współpracę z Tobą.  Jeżeli umiesz i lubisz pisać porady, masz ciekawe materiały do zamieszczenia które pasują do tematyki tej strony, wyślij  je pod odpowiedni adres zamieszczony w dziale  „Kontakt”.  Z przyjemnością się z nimi zapoznamy. Zaskocz nas swoją publikacją.  Zgodnie z „Zasadami korzystania”  masz  pewność, że wszystkie teksty, które zdecydujesz się opublikować zostaną opatrzone Twoim nazwiskiem.

W przypadku braku  czasu na szerszą współpracę, możesz również nadsyłać swoje pomysły. Wystarczy zgłosić propozycje, a my sami ubierzemy je w słowa. Każdy, kto zgłosi swój pomysł, będzie podpisywany  jako współautor.

Strony i portale tematyczne

Jeśli reprezentujesz stronę  / portal o tematyce modelarstwa lotniczego RC, lotnictwa ogólnie pojętego, fajnego hobby i chciałbyś z nami współpracować też napisz. Przedstaw nam w jakim zakresie by miała polegać ta współpraca. Na chwilę obecną  związaliśmy się z takimi  portalami jak  samoloty.pl oraz hobby.pl.

Ponieważ stron internetowych o tematyce takiej samej lub pokrewnej GML RC jest wiele, zastrzegamy sobie prawo wyboru ciekawych propozycji. Interesują nas głównie strony „żyjące”, w  miarę regularnie aktualizowane i czytelne,  bogate merytorycznie w informacje i zasoby i drastycznie ubogie w błędy ortograficzne.

Zapraszamy do współpracy!

GML RC

Do góry