data publikacji: 24 kwietnia 2008, dodał: Łukasz 700 odsłon

Mistrzostwa Polski FB – Radom 2008

Wyniki i zdjęcia z zawodów


LokataNazwisko i imięRunda IRunda IIWynikKlub, Aeroklub, Stowarzyszenie
1Sikora Adrian6:032:336:03Aeroklub Radomski "Orlątka"
2Waga Mateusz4:351:274:35Aeroklub Ziemi Zamojskiej
3Rachwał Mateusz4:301:584:3Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ODEK
4Rzeźnik Jacek4:301:364:3Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ODEK
5Janisiak Dominika4:133:584:13Aeroklub Radomski
6Gąsiorowski Michał4:122:594:12Aeroklub Łódzki
7Załuski Jakub2:054:044:04Klub KAKTUS SM Słoneczny Stok Białystok
8Lubowicki Sebastian2:143:553:55Klub KAKTUS SM Słoneczny Stok Białystok
9Gładysz Rafał3:262:033:26Sanocka Spółdzielnia Mieszkaniowa SANOK
10Bialucha Paweł3:232:223:23Aeroklub Gliwice
11Mioduszewska Laurencja3:192:173:19Aeroklub Ostrowski
12Kubicka Klaudia3:152:003:15Aeroklub Ostrowski
13Urbaniak Nikola2:153:103:10Aeroklub Leszno
14Toboła Brajan2:203:103:10Aeroklub Świdnicki
15Becela Marcin2:253:003:00Aeroklub Leszno
16Mazur Marek2:572:592:59Aeroklub ZiemiZamojskiej
17Biega Grzegorz2:452:572:57Sanocka Spółdzielnia Mieszkaniowa SANOK
18Kaim Gabriela1:492:552:55Aeroklub Radomski
19Śliżewski Jan2:452:362:45Klub KAKTUS SM Słoneczny Stok Białystok
20Kubit Piotr2:352:432:43Aeroklub Podkarpacki Krosno
21Thiel Marcin2:402:252:40Aeroklub Zagłębia Miedziowego
22Nurkiewicz Adam2:351:252:35Aeroklub Łódzki
23Biesiadecki Robert2:351:482:35Aeroklub Zagłębia Miedziowego
24Mielniczek Przemysław2:332:222:33Sanocka Spółdzielnia Mieszkaniowa SANOK
25Wereda Wiktor2:332:022:33Aeroklub Radomski "Orlątka"
26Rzeźnik Kamil2:311:562:31Aeroklub Podkarpacki Krosno
27Krzymiński Robert2:042:312:31Aeroklub Łódzki
28Żarłok Kornel1:382:302:30Aeroklub Radomski "Orlątka"
29Sadowski Oskar1:032:302:30Stowarzyszenie Modelarzy Opolszczyzny FENIKS
30Białas Piotr2:242:302:30ART.BEM Warszawa
31Wojczuk Wojciech2:291:362:29Aeroklub Ziemi Zamojskiej
32Gesing Jacek2:261:402:26Aeroklub Podkarpacki Krosno
33Szwast Oliwer1:132:262:26Sanocka Spółdzielnia Mieszkaniowa SANOK
34Kolb Damian2:231:522:23Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ODEK
35Piątek Marcin2:221:522:22Świetlica Środowiskowa
36Dziwak Michał1:542:212:21Stowarzyszenie Modelarzy Opolszczyzny FENIKS
37Wasielewski Krzysztof2:072:212:21Aeroklub Leszno
38Pieniężny Piotr1:422:202:20Aeroklub Ostrowski
39Denis Dominik1:462:162:16Aeroklub Świdnicki
40Junyszek Dawid2:042:162:16Aeroklub Ostrowski
41Nieradzik Klaudiusz1:452:152:15Aeroklub Gliwice
42Machaj Bartłomiej1:432:102:10Stowarzyszenie Modelarzy Opolszczyzny FENIKS
43Becela Alicja2:102:002:10Aeroklub Leszno
44Kucharczyk Konrad2:092:022:09ART.BEM Warszawa
45Kubisiak Mateusz1:452:082:08Aeroklub Łódzki
46Galuszka Karol2:062:002:06Aeroklub PodkarpackiKrosno
47Sitko Rafał2:031:312:03Aeroklub Gliwice
48Krempa Klaudia2:021:442:02Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ODEK
49Szuba Eryk2:001:492:00ART.BEM Warszawa
50Sadowski Patryk1:552:002:00Aeroklub Świdnicki
51Kryszeń Mariusz1:451:591:59Klub KAKTUS SM Słoneczny Stok Białystok
52Nowicki Bartłomiej1:591:451:59Aeroklub Gliwice
53Gmitrzuk Damian1:591:561:59Aeroklub Ziemi Zamojskiej
54Zubrzycki Jakub1:571:301:57Stowarzyszenie Modelarzy Opolszczyzny FENIKS
55Wereda Piotr1:471:511:51Aeroklub Radomski "Orlątka"
56Zieliński Patryk0:101:501:50Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ODEK
57Wdowiak Krystian1:301:461:46Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ODEK
58Socha Grzegorz1:101:451:45Świetlica Środowiskowa
59Janisiak Maja1:431:101:43Aeroklub Radomski
60Pluskwa Bartosz0:181:401:40Aeroklub Radomski "Orlątka"
61Krempa Kinga1:311:381:38Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ODEK
62Mordka Jacek0:291:381:38Aeroklub Radomski
63Kozłowski Kamil1:201:071:20Świetlica Środowiskowa
64Roszczenko Bartosz1:201:071:20Świetlica Środowiskowa


Wszelkie błędy w wynikach (imię i nazwisko) proszę zgłaszać pod tym adresem.




Do góry