data publikacji: 26 kwietnia 2007, dodał: Łukasz 171 odsłon

Mistrzostwa Polski FB – Radom 2007

Wyniki z zawodów.


LokataNazwisko i imięKlub, Aeroklub, StowarzyszenieRunda IRunda IIWynikFinał
1Arasimowicz SzymonA.Świdnicki10:0010:0024:0704:07
2Mulka MaciejSanocka SpółdzielniaMieszkaniowa "Sanok"10:0010:0023:11
3Talaga MateuszA.Leszno10:0010:0020:1900:19
4Surowiec MaciejKaktus" SM "Słoneczny Stok"09:3110:0019:31-
5Nowak PiotrInowrocławski Dom Kultury10:0009:2419:24-
6Padlewski Piotr MichałMłodzieżowy Dom Kultury Białystok05:4210:0015:42-
7Sieńczak ŁukaszA.Świdnicki05:0610:0015:06-
8Lipiński JakubA.Łódzki10:0005:0015:00-
9Morawski MarcinWałbrzych10:0004:3514:35-
10Mielniczek PrzemysławKrosno03:3610:0013:36-
11Waga MateuszA.Ziemi Zamojskiej03:0010:0013:00-
12Matuszewska NataliaA.Ostrowski10:0003:0013:00-
13Kramek JakubODEK Mielec10:0003:0013:00-
14Morawski SławomirWałbrzych02:4210:0012:42-
15Socha GrzegorzA.Radomski10:0002:3912:39-
16Gumułka JakubMTSR Sowiniec10:0002:3012:30-
17Wiśniewski PatrykInowrocławski Dom Kultury02:2210:0012:22-
18Torba PatrycjaA.Ostrowski02:0810:0012:08-
19Kubicki EmilA.Łódzki02:0510:0012:05-
20Gudwańska PatrycjaOrliki - Gliwice10:0002:0312:03-
21Pij MarcinA.Radomski10:0002:0212:02-
22Gąsiorowski MichałŁódzki02:0110:0012:01-
23Kołacz FilipŚwietlica Środowiskowa Radom10:0002:0012:00-
24Wojczuk WojtekA.Ziemi Zamojskiej01:3010:0011:30-
25Karpowicz PawełKaktus" SM "Słoneczny Stok"10:0001:2411:24-
26Puchalski TomaszA.Warszawa01:2310:0011:23-
27Wietrzyński SzymonA.Ostrowski10:0001:2011:20-
28Dudkowiak AndrzejA.Leszno10:0001:1911:19-
29Bodzionek RafałODEK Mielec10:0000:0010:00-
30Nyczka PawełA.Leszno09:4301:2909:43-
31Laskowski BrianInowrocławski Dom Kultury07:5201:5207:52-
32Stępniewski JacekZagłębie Miedziowe07:0802:3707:08-
33Lubowicki RafałMłodzieżowy Dom Kultury Białystok06:5206:0106:52-
34Krupa MaciejKrosno06:4002:4806:40-
35Piątek MarcinA.Radomski01:1406:0006:00-
36Kornecki MaciejSanocka Spółdzielnia Mieszkaniowa "Sanok"05:5201:5105:52-
37Żak OliwiaRadom00:0005:3405:34-
38Turecki WojciechOrliki - Gliwice04:1905:2805:28-
39Derek ArturA.Świdnicki05:1704:5305:17-
40Kubisiak MateuszA.Łódzki02:5005:0005:00-
41Bąk KrzysztofA.Ostrowski04:3504:2504:35-
42Szwast OliwerKrosno02:2704:3004:30-
43Kozłowski KamilŚwietlica Środowiskowa Radom04:2301:2104:23-
44Chrzan KlaudiaA.Ziemi Zamojskiej04:0702:1304:07-
45Klimarczyk PiotrInowrocławski Dom Kultury04:0003:3404:00-
46Wolski RafałWarszawa04:0002:5104:00-
47Rembiasz MaciejStowarzyszenie Modelarzy Opolszczyzny FENIX02:1703:4503:45-
48Adamusik BartoszMTSR Sowiniec03:4103:2803:41-
49Grzywa MaciejŚwietlica Środowiskowa Radom00:4503:3803:38-
50Sosnowski PawełOrliki - Gliwice03:0003:0903:09-
51Biesiadecki RobertZagłębie Miedziowe02:5203:0403:04-
52Sawicka AleksandraStowarzyszenie Modelarzy Opolszczyzny FENIX01:5902:5002:50-
53Bryndza PawełKrosno02:0602:4002:40-
54Sadowski PatrykA.Świdnicki02:3802:2102:38-
55Thiel MarcinZagłębie Miedziowe01:3602:3002:30-
56Mazur MarekA.Ziemi Zamojskiej02:3002:2302:30-
57Baranowski WojciechLeszno02:2702:2302:27-
58Słaboń WojciechOrliki - Gliwice00:4702:1502:15-
59Rembiasz KrystianStowarzyszenie Modelarzy Opolszczyzny FENIX02:1000:3002:10-
60Martyniuk GrzegorzRadom02:0901:5902:09-
61Podołowski MaciekMTSR Sowiniec02:0701:1702:07-
62Pietras WiktorODEK Mielec01:0402:0502:05-
63Redestowicz BartoszRadom01:4102:0402:04-
64Gondek MichałA.Krakowski02:0301:4602:03-
65Kęsek DawidA.Krakowski02:0101:3102:01-
66Pietras KonradODEK Mielec00:0001:4801:48-
67Żurek FilipA.Radomski00:5801:4601:46-
68Gawryś RobertStowarzyszenie Modelarzy Opolszczyzny FENIX01:4500:0001:45-
69Niebielski MateuszMTSR Sowiniec01:3201:1401:32-
70Ciecieręga KacperODEK Mielec01:2400:0001:24-
71Chłopek RafałODEK Mielec00:3900:2000:39-
72Maj DominikŚwietlica Środowiskowa Radom00:0000:0000:00-
73Żak KamilRadom00:0000:0000:00-
74Żak DawidRadom00:0000:0000:00-
75Rogoszna JuliaRadom00:0000:0000:00-


LokataKlub, Aeroklub, StowarzyszenieSuma Miejsc
1Kaktus" SM "Słoneczny Stok"35
2Aeroklub Świdnicki47
3Aeroklub Łódzki49
4Inowrocławski Dom Kultury53
5Aeroklub Ostrowski56
6Aeroklub Leszno61
7Aeroklub Radomski71
8Aeroklub Ziemi Zamojskiej79
9Krosno86
10ODEK Mielec102
11Orliki108
12Świetlica Modelarska - Radom115
13MTSR Sowiniec125
14Zagłębie Miedziowe138
15Stowarzyszenie Modelarzy Opolszczyzny FENIX158


Wszelkie błędy w wynikach (imię i nazwisko) proszę zgłaszać pod tym adresem.


Do góry